Jaký tejp vybrat a jak jej psrávně použít? Test ZDE

Partneři: Volejbal Brno a.s. a GemMedical

Konec sezóny 2017/2018

Sezóna je za námi a jistě jste si všimli, že bez výraznějšího zranění se nám podařilo odehrát sezónu s kompletním týmem. Na každém počátku stojíme před lehkými obavami, aby se nám žádný z hráčů nezranil a my měli možnost pracovat s hráči přesně tak, jak potřebujeme a nasazovat je dle týmů, proti kterým bojujeme. Tréninkový

Tréninkový a regenerační plán

Letos se nám to podařilo a to díky několika faktorům. Náš klub je znám tím, že hodně trénuje. To znamená pro kluky vysokou zátěž s menší přestávkou v podstatě celý rok. Protože máme větší rozptyl v rámci věku, jsou i tréninky odlišné. Především regenerace starších z týmu je delší, náročnější a následné úrazy komplikovanější na hojení. Samozřejmostí je, že pracujeme s odborníky, kteří dohlíží na stravu, máme pod kontrolou tréninkové plány, navštěvujeme kryokomoru a v neposlední řadě nám pomohl letos i nový partner, společnost GemMedical, která poskytla kineziotejpy.

Proč nám tejpování pomáhá?

Tejpování nám pomáhá k urychlení regenerace během i po zátěži. Proces hojení je tak rychlejší, zvyšuje se proudění lymfy a krve a snižuje tlak na cévy. Pro nás to byl výborný prostředek, který jsme měli po celou sezónu po ruce a dokonce v našich klubových barvách, což kvitujeme.

Nyní máme k dispozici již tejpy nové a těšíme se na jejich vyzkoušení před zahájením nové sezóny. Díky nim a jejich vstřícnosti jsme se stali dobrými partnery a za sezónu 2017/2018 jim chceme všichni poděkovat. Byl to dlouhý a náročný rok a výsledky jsou patrné.

Nyní mají hráči zasloužený odpočinek a hned počátkem května nastupují na tréninky na novou sezónu. Sezónu, ve které chceme docílit ještě lepšího výsledku a rvát se o nejvyšší příčky.

Rozhovor poskytl: trenér A týmu Ondřej Marek, PR manažerka Evelína Vlachová

Comments

Leave your comment

* Required field

Při nákupu nad 1.800 Kč doprava zdarma!