Kinesiotaping

Alternativa k lékům proti bolesti
Tejpy nejsou jen moderní první pomocí při bolístce, jde o plnohodnotnou rehabilitační a fyzioterapeutickou praktiku.   Ovšem využití elastické pásky je mnohem širší než jen pro léčbu bolestivého omezení pohybového aparátu. Otoky, modřiny, nachlazení, rýma, štípance od komárů, migréna..

Vlastnosti

Elastické, hypoalergenní
Pásky svou 150 - 160% elasticitou, tedy schopností natahovat se ale také smršťovat, co nejvěrněji imitují možnosti protažení lidské kůže. Díky hypoalergenní lékařské pryskyřici tejpy dokonale drží na kůži po dobu nejméně tří dnů. Pásky neobsahují latex, jsou zcela voděodolné, prodyšné a umožňují plný rozsah pohybu bez jakéhokoliv omezení. S tejpy lze bez omezení sprchovat se, sportovat, navštívit saunu, plavat, pracovat..

Tejpování

Jak se správně tejpovat
Základem všeho je suchá, čistá, odmaštěná a nejlépe také oholená kůže. Pokud podceníte přípravu své pokožky, tejpy nemusí správně držet, neplní svou funkci a vy se tak často jen ozdobíte barevnými proužky. Jak si správně zatejpovat jednotlivé části těla najdete v našich podrobných návodech.
Návody

Síla

Dlouhá výdrž
Vrátíme se k základu - dokonale připravená pokožka je pro aplikaci tejpů stejně důležitá jako výběr kvalitní pásky a její správná aplikace. V případě, že vše bylo provedeno na jedničku, Vám tejp poslouží 3 - 7 dní. Dalším z rozhodujících faktorů výdrže je také umístění tejpu v závislosti na namáhání ošetřeného místa a jeho pocení, např spodní strana chodidla.

Odstraňovač

Šetrné odstranění tejpů
Remover odstraní bezbolestně elastický tejp i zbytky akrylového lepidla z kůže. Zároveň pečuje o vaši pokožku díky bylinným extraktům, které zklidňují, regenerují a zároveň vyživují. Je vhodný pro děti i těhotné ženy.

Při nákupu nad 1.800 Kč doprava zdarma!