Při nákupu nad 1.800 Kč doprava zdarma!

pět zásad když se tejpuji sám doma

Základní techniku tejpování u běžných potíží zvládne téměř každý sám doma #tejpujemedoma. Úleva po zatejpování je k nezaplacení :).

  • Nepodceňujte přípravu kůže:

Čistá, odmaštěná kůže bez chloupků je značka ideál :). Gem Tape 100% přilne ke kůži tak, jak má.

  • Ostré nůžky:

To je jeden ze základů, pokud budete stříhat tejp tupými nůžkami, budou okraje roztřepené a nebudou dostatečně držet na vaší kůži.

  • Správná délka tejpu:

Vyměření je důležité, zde především apeluji na před-nastřihané tejpy pro koleno, paži aj…. Každý jsme jiný, myslete na to a raději si pořiďte celou roličku (5m) GEM tejpu (je i cenově výhodnější) a odstřihněte požadovanou délku.

  • Začátek a konec lepení Gem tape:

Pokud postupujete podle video návodu, knihy či jinak je vždy důležitým krokem dodržet přesně postup lepení. Přesně zachovat začátek aplikace tejpu, jeho průběh a konec na zvolenou oblast tejpování. Např. pokud mi partner tejpuje bedra, začne lepit jeden konec tejpu v oblasti křížové kosti, tejp vede vzhůru a zakončuje v oblasti pod žebry….. NIKDY nezačínejte obráceně od úrovně žeber dolů!!!

  • Doba před a po aplikaci tejpu:

Gem tape nalepte minimálně 30 min před fyzickou námahou, lépe je delší časový úsek. Zajistíte tím, že tejp dostatečně přilne ke kůži a bude držet tak, jak má. Pokud místo aplikace budete omývat anebo se před lepením osprchujete, dodržte také odstup 30-ti minut.

Krásné dny plné fyzio úlevy od bolesti!

Comments

Leave your comment

* Required field